Rada Samorządu Studenckiego Kolegium ISM

Dniami i nocami zastanawiasz się, ilu studentów ISM-u jest potrzebnych do wkręcenia żarówki? A może nie wiesz, dlaczego w Gabinecie z Kozą nie ma żadnej kozy? Na te i inne pytania odpowiedzieć może Ci Rada Samorządu Studenckiego Kolegium ISM UŚ!

W zasadzie zawsze i wszędzie chętnie pomożemy strudzonym (i niestrudzonym również!) ISM-owcom. Od pomocy w układaniu planu przez wybór tutora, organizowanie spotkań dla studentów (m.in. wieczory planszówkowe, wspólne śpiewanie czy crème de la crème wydarzeń, czyli spotkanie opłatkowe i jego część artystyczna) po pomoc w realizacji ISM
-owych abstrakcji. Parafrazując Boba Budowniczego: „Samorząd ISM zawsze da radę!”.

Jeżeli będąc w ISM-ie chcesz być MISH (Międzyobszarowym i Samorządowym Herosem) to serdecznie zapraszamy Cię do naszej Rady! Niech międzyobszarowość będzie z Tobą!

email: rss.ism@us.edu.pl