Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Jesteśmy Wydziałową Radą Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Naszym zadaniem jest łączenie Was, studentów, z władzami wydziału.

Pomagamy Wam w sprawach dydaktycznych, formalnych, a ponadto działamy w wielu dodatkowych aspektach.

Naszym celem jest to, abyście jak najlepiej poznali życie studenckie oraz zapamiętali ten okres do końca życia! Chcemy tworzyć wspomnienia!

Organizujemy wydarzenia, na których możecie jeszcze lepiej się poznać i zintegrować z innymi.

Nie uznajemy stereotypów, ale jeśli jesteś bardziej “typowym ścisłym umysłem / typowym informatykiem”, to też coś dla Ciebie znajdziemy!

W latach ubiegłych były to noce filmowe, piknik przed Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie, współorganizacja nocy planszówek, współorganizacja święta liczby Pi etc.

Mamy również wiele planów na przyszłość, naszym celem jest m.in. wykreowanie niezapomnianego balu wydziału.

Jeżeli macie do nas jakieś pytania, chcecie po prostu porozmawiać lub podrzucić jakiś pomysł – piszcie śmiało!

Jesteśmy otwarci na wszystko, co Was dotyczy.